Köprü Yapı Danışmanlık
Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Hakkımızda

2008 yılında Esenyurt ilçesi Mehterçeşme Mahallesinde inşaat , dekorasyon , emlak hizmetleri konularında hizmet vermeye başlayan firmamız , 2012 yılında Köprü Yapı Danışmanlık Hizmetleri adı altında ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşteri odaklı , her ne sebeple olursa olsun her daim müşteri haklarının yanında yer alan , müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , emlak piyasasında şeffaflık ilkesini prensip edinen firmamız , siz değerli müşterilerine kaliteyi ucuza alabilme şansı verirken , aynı zamanda dürüst bir ortamda konut sahibi olabilmenin ayrıcalıklı kapılarını açmaktadır.

Konut kredisi başvuru ve tapu takip işlemlerini ücretsiz olarak yürüten Köprü Yapı Danışmanlık , siz değerli müşterilerini konut sahibi yapmak için elinden gelen hassasiyeti göstermektedir. Dairenizi beğenin , seçin, tüm işlemlerinizi Köprü Yapı Danışmanlık’ a bırakın .

Mutlu yuvalar kurma gayretinde olan firmamız , inşaat ve gayrimenkul konularında uzmanlaşmış kadrosu , güler yüzü ve güvenilirliği ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.